Po-Pá 07:00-17:00, So 08:00-12:00
Nádražní 3731, Mělník
Kudy k nám

Zavolejte nám:

Telefon
739 510 500
Realizace koupelen Stavsem

Realizace

Dokážeme Vám pomoci nejen s výběrem koupelny, její dopravou, ale rádi ji pro Vás i zrealizujeme. Dovolte nám provést Vás od 3D návrhu, přes nákup až po zhmotnění Vaší koupelny snů.

  • Vyberte si, co se Vám líbí.
  • Pomocí 3D návrhu zjistíte, jak bude Vaše nová koupelna vypadat.
  • Vše Vám rádi odvezeme až domů.
  • Vaše starosti na naši hlavu – jeďte klidně na dovolenou, odpočiňte si – zkrátka nechte veškerou práci na nás. Věřte nám – jsme profesionálové a vyznáme se.
Pokud chcete využít našich dlouholetých a bohatých zkušeností, přijedeme se podívat přímo k Vám. Porovnáme 3D návrh se skutečností, vše si pečlivě zaměříme, vyslechneme Vaše požadavky a navrhneme způsob realizace. Po dokončení společně s Vámi vše zkontrolujeme a vyzkoušíme. V našem realizačním týmu najdete jen samé muže – nedejte na předsudky, protože po jejich odjezdu bude vše čisté a připravené k použití.

Naší prioritou je kvalitně a poctivě odvedená práce. Tak co, jdete do toho s námi?

Pesky
Pěšky z centra

Jdeteli z centra města, vydejte se ulicí Vodárenskou, projděte křižovatku s ulicí Bezručuvou a brzy dojdete k supermarketu Eva. Projděte parkovištěm, kolem čerpací stanice, minete prodejnu barev a laků, prodejnu sportovních potřeb a jste u nás. Pokud potřebujete poradit - volejte na 315 670 054.

Autem
Autem

Adresa:
Nádražní 3731, Mělník
GPS:
N 50°21.34830', E 14°29.18128'
V areálu naší firmy jsou pro Vás vyhrazena parkovací místa.

MHD
Hromadnou dopravou

VLAK - Jakmile projdete nádrežní halou, přejděte silnici a dejte se doprava. Po 500m odbočte vlevo a jste přímo u nás.
BUS - Z autobusového nádraží se vydejte k nádraží vlakovému - cca 300m. Na křižovatce odbočte vlevo a po 500m opět vlevo - jste přímo u nás.

Podrobnější kontaktyOk, rozumím